O mnie

o mnie

Witaj na moim blogu.

Nazywam się Katarzyna Paciorek. Stworzyłam ten blog z myślą o nauczycielach języka angielskiego, którzy potrzebują materiałów do pracy z dziećmi i młodzieżą. 

Kocham to co robię i śmiało mogę powiedzieć, że rzucenie studiów medycznych i przeniesienie się na filologię to była jedna z lepszych dedycji w moim życiu.

Oprócz nauczania, zajmuję się też prowadzeniem szkoły. Poznałam „blaski i cienie” tej pracy. Myślę, że to dobre miejsce, aby podzielić się z Wami moimi przemyśleniami, radami i pomysłami. Wiem, że jest Nas wielu i pomimo, że uwielbiamy naszą pracę, to czasem trzeba mieć z kim ponarzekać na Krzysia z 1a 🙂 Warto też podzielić się czymś nowym i zaskakującym. Dlatego, czekam na odzew, nie tylko pod postem, ale bezpośrednio – piszcie śmiało.

Moja kariera nauczyciela zaczęła się dość szybko. W wieku 17 lat zaczęłam udzielać korepetycji, poźniej pierwsza praca w szkole językowej i tak mi zostało. Na pierwszym roku studiów usłyszałam o ” teorii inteligencji wielorakich” od tamtej pory myślę o moich uczniach i ich potrzebach. Tworzę lekcję w taki sposób, aby dzieci wyniosły z niej jak najwięcej, aby chciały przychodzić i się uczyć. Jestem fanką ładnej, kolorowej grafiki i właśnie takie materiały u mnie znajdziecie.

Wchodźcie, czytajcie i pobierajcie materiały, niech służą Wam i Waszym uczniom.

Przewiń do góry